Nesmrtelná hra pro malé i nejstarší

5. dubna 2015 v 21:46 | Writt |  ARTICLES
Dnešní doba je dynamická a lidi nemají čas.

Coo? To není pravda. :D
Já mám času.. teda vlastně nemám, ale nedělá mi problém důležité věci odložit na později a věnovat se opravdovým tužbám mého srdce.

Musím teda přiznat, že většinu času právě probíhajících prázdnin jsem strávila učením, ale po 4 dnech rozum odpadl a já potřebuju odreagovačku, než se na to znovu vrhnu... Mojí odreagovačkou je skvělá a jistě všemi dobře známá počítačová hra THE SIMS 3!!!


Musíte ji znát všichni! Tato hra zachvátila mé srdce asi kolem třináctého věku, resp. možná dříve, ale z prvopočátku se moje sbírka skládala jen ze základní hry, pár datadisků a pár kolekcí, prostě jsem měla všechno doma, poctivě. S postupem času jsem ale poznávala různé lidi různého talentu a naučila jsem se stahovat! :D Takže jsem skončila s plochou zaplněnou ikonkami s logem The Sims 2. Tuhle mánii samozřejmě provázel i tématický blog, který už bohužel/bohudík je zrušen. Pak přišlo The Sims 3 a já jsem okamžitě přešla k novějšímu. Samozřejmě nejsem žádný troškař, takže jsem s postupným vydáváním nových datadisků stahovala jako ďábel a nakonec jsem rozfrčela slušnou éru vážně neustálého hraní, toť asi 3-4 roky zpět. The Sims 3 mají obrovskou výhodu oproti zaostalejší sestře, a to hlavně absence načítání. Nesnáším načítání, protože většinou patřím k té skupině lidí, které to trva nejdéle. :D A tohle je vážně obrovské plus, kromě spousty dalších nových vymožeností. Pak se ale společnost EA rozhodla jít proti proudu a vydala The Sims 4, který je spíš krokem zpět. Sice všichni považujou nové nástroje na vytvoření simíka za hrozně super (což nepopírám), ale navrátili se zpět k načítání během přecházení z jednoho pozemku na druhý a tím mě teda naprosto zklamali. Bohužel jsem ale byla hloupá důvěřivá nána a čekala jsem tak převratnou bombu, že jsem veškeré The Sims 3 vymazala. :D Takže následovala dloooouhá doba bez hraní, ne že by mě to chybělo, samozřejmě to není jediný zdroj mé zábavy. No, ale jak šel čas s časem tak se mi jednoho dne opět trošku zastýskalo a tak se mi počítač pár dní vařil stahováním opět veškerých datadisků a mám se zase krásně. :D

Takže lidi, místo drog, alkoholu a sexu, hrajte The Sims!

PS.: Berte to s nadsázkou jo, nejsem žádný závislák, na to bohužel zas čas nemám. :D

A co, hráli jste/hrajete taky? ;) A jaký názor máte na nové The Sims 4?

Something is a little off! lol
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog?

Ano
Ne
Nevím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama