Březen 2015

Aprílové počasí

31. března 2015 v 19:08 | Writt |  DIARY
Zdravím! :)

Omlouvám se Vám za delší odmlku způsobenou dennodenním učením, popř. i pracováním. Hold maturita začíná být pěkná fuška. :D

Blíží se Apríl a určitě znáte všichni kupu seriózních vtípků, kterými nachytat své blízké. I já sama už od mladšího školního věku, resp. od pochopení významu tohoto hloupého dne jsem tropila různé voloviny, o tom radši ani nemluvit.

A ačkoliv od zítřka nás ještě pár hodin odděluje, vyhlašuji již dnes Aprílanta roku 2015 - počasí.

Too true. This is Kansas now right @Major Copeland and @Jordyn Seamans @Avi Noël @Lauren Meier @Tori Davis @Mikaela Glaubitz @Rachael Ortega

"Jsem dokonalá."

26. března 2015 v 20:43 | Writt |  ARTICLES
Holky, vážně... Která z vás si to někdy řekla?
Já osobně dvakrát - na stužkovacím večírku a na maturitním plese. Ovšem je to trochu, dá se říct, pochopitelné, když jsem se týdny dopředu lopotila s kostýmem a s šaty a díky bohu nakonec dopadlo vše podle představ a oba večery jsem si dokonale užila, i když nejen díky tomu, že jsem se cítila krásně.

Ale obecně se dá říct, že jsme se sebou neustále nespokojené.

every girl is beautiful, no matter what society is telling her. <3

Matika a fyzika everywhere

25. března 2015 v 19:30 | Writt |  DIARY
Booohové na nebi,
(den ode dne svůj pozdrav lepším :D)

Čím blíž je maturita, tím víc mám pocit, že se ve škole musím věnovat věcem, resp. předmětům, z kterých nejen, že nematuruji, ale ani z nich neskládám žádné přijímací zkoušky. Samozřejmě psychické týrání studentů je na denním pořádku a já už odčítám vteřiny do posledního zvonění.

Náš třídní - zároveň i náš matikář a naneštěstí i fyzikář je toho názoru, že tyto jeho dva předměty jsou na světě to nejdůležitější a bez znalosti binomické věty, nebo kvantové fyziky byste si ani nedokázali koupit rohlík.

Hranice tolerance

24. března 2015 v 16:04 | Writt |  ARTICLES
Čego čest,
(dneska dost drsný pozdrav :D)

Dneska jsem se rozhodla zaměřit se na poněkud diskutabilní téma - tolerance. Lidská vlastnost, která je nevyzpytatelná svým rozsahem a příčinou mnoha konfliktů, ne-li globálních. Základem je odlišnost, čekoholiv - náboženství, rasy, názorů, atd. Přece by nemělo smysl mluvit o toleranci ve společnosti složené z jedné rasy, vyznávající jediné společné náboženství a prosazující shodný názor. A dnešní svět je pln diverzity, což však není nepochybně tím problémem. Problém tkví v tom, že společnost, resp. svět spěje a někteří lidé zůstávají při starých tradicích. Ovšem to by nebylo tak zlé, kdyby za to neodsuzovali ty nové, neortodoxní.

Bivoj, Lumie a Jillian

23. března 2015 v 19:40 | Writt |  DIARY
Zdravím všechny blogery a blogerky!
(Měla bych si vymyslet nějaký cool pozdrav, tohle je fakt trapný :D)

Chladný vánek mi přes ventilačku proniká do pokoje a nebýt toho tak mi asi už vybuchne hlava. Asi 10 minut zpět jsem se do běla rozpálila vzteky, až se tomu musím teď smát. Den přitom začal tak krásně...

Vzhledem k tomu, že ve škole odpoledne probíhaly obhajoby ročníkových prací třetích ročníků (haha, dobře jim tak!), tak jsme končili už po 4. hodině!!! Na stránkách školy už byl pár dní na tento den vyvěšený "supl", který informoval třídy o tom, jak mají chodit na oběd, aby tam nevznikl.. jak to slovo jen bylo... Jo, přetlak! :D No, samozřejmě jsme se zasekli všichni v obrovské frontě, takže jsme se na to s holkami vykašlaly a šly prostě domů.


TOTW: Mít, nebo být?

22. března 2015 v 10:08 | Writt |  TOPIC OF THE WEEK
Občas se mi blog trefí do noty a téma týdne je pro mě celkem hračka, ale zrovna téma "Mít, nebo být" je jedno z téch filozofičtějších témat a mám občas pocit, že když se do takových věcí pouštím, tak je to buď nepřečtitelné (existuje to slovo vůbec?!), nebo skáču z jedné nesmyslné věci do druhé, takže to ve finále prostě nedává vůbec smysl. Nicméně život je tvrdý, tak jdem do něj.
Ačkoliv se to vybízí, vůbec se nebudu míchat do nějakých jsoucen, apod., neboť by to dopadlo přesně tak, jak jsem popsala v předchozím odstavci, ale ono to tak dopadne možná i tak. :D

Salut, Hello, Ciao, zkrátka AHOJ!

21. března 2015 v 20:28 | Writt |  DIARY
Zdravím všechny přítomné a kolemjdoucí,
možná někteří z Vás již navštívili blog writtella.blog.cz, takže ano jsem to ta samá Writt, můj blog má jen o jedno "l" méně. Nešlo ale jen o změnu názvu, ale spíš jsem potřebovala prostě nové útočiště s novým vzhledem, novým já, apod. Každopádně Vaše návštěvnost nepřijde nazmar, protože se už OPRAVDU do toho položím naplno a 101 % svých sil vynaložím právě zde.
Tak se zatím mějte. :)